×

Virheviesti

  • Deprecated function: Creation of dynamic property EntityReference_SelectionHandler_Generic_node::$field is deprecated funktiossa EntityReference_SelectionHandler_Generic->__construct() (rivi 32 tiedostossa /home/kuusaope/public_html/sites/all/modules/entityreference/plugins/selection/EntityReference_SelectionHandler_Generic.class.php).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property EntityReference_SelectionHandler_Generic_node::$instance is deprecated funktiossa EntityReference_SelectionHandler_Generic->__construct() (rivi 33 tiedostossa /home/kuusaope/public_html/sites/all/modules/entityreference/plugins/selection/EntityReference_SelectionHandler_Generic.class.php).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property EntityReference_SelectionHandler_Generic_node::$entity_type is deprecated funktiossa EntityReference_SelectionHandler_Generic->__construct() (rivi 34 tiedostossa /home/kuusaope/public_html/sites/all/modules/entityreference/plugins/selection/EntityReference_SelectionHandler_Generic.class.php).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property EntityReference_SelectionHandler_Generic_node::$entity is deprecated funktiossa EntityReference_SelectionHandler_Generic->__construct() (rivi 35 tiedostossa /home/kuusaope/public_html/sites/all/modules/entityreference/plugins/selection/EntityReference_SelectionHandler_Generic.class.php).

Eräluettelo

Kymi Open 2019

Lauantai 30.11.2019

 

 

 

 

 

 

 

10 m Ilmapistooli   Erä 1   klo 11.00   kokeet 10.45

 

 

 

 

 

 

 

Start number

Name

First name

Nation

Groups

Groups

Relay

Target

 

Huttunen

Harri

SodA

M

10 m Ilmapistooli

1

1

 

Valjus

Juha

KAS

M

10 m Ilmapistooli

1

2

 

Eskola

Kari

KuusA

M

10 m Ilmapistooli

1

3

 

Suuronen

Otto

MA

M

10 m Ilmapistooli

1

4

 

Nieminen

Terho

SodA

M

10 m Ilmapistooli

1

5

 

Valokari

Hemmo

KuusA

M18

10 m Ilmapistooli

1

6

 

Krivetz

Joona

MA

14VT

10 m Ilmapistooli

1

7

 

Tanskanen

Leevi

ASAS

14VT

10 m Ilmapistooli

1

8

 

Paukku

Ville

MA

12VT

10 m Ilmapistooli

1

9

 

Kemppi

Viivi

MyA

N18

10 m ilmakivääri

1

14

 

Suomus

tuulevi

VihA

N18

10 m ilmakivääri

1

15

 

Lång

Arttu

MyA

M18

10 m ilmakivääri

1

16

 

 

 

 

 

 

 

 

10 m ilmakivääri   Erä 2   klo 13.15  kokeet 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Start number

Name

First name

Nation

Groups

Groups

Relay

Target

 

Lähteenmäki

Emmi

Hahlo

N16

10 m ilmakivääri

1

1

 

Tapio

Pinja

KuusA

N16

10 m ilmakivääri

1

2

 

Myllys

Sonja

Hahlo

N16

10 m ilmakivääri

1

3

 

Rosenlew

Alexandra

KaA

N16

10 m ilmakivääri

1

4

 

Mauno

Santra

MyA

N16

10 m ilmakivääri

1

5

 

Nenonen

Aino

Hahlo

N16

10 m ilmakivääri

1

6

 

Vainikka

Samuli

KuusA

M16

10 m ilmakivääri

1

7

 

Tylli 

Lauri

Kuusa

M16

10 m ilmakivääri

1

8

 

Närhi

Aleksi

MA

M16

10 m ilmakivääri

1

9

 

Nykänen 

Eemil

KuusA

M16

10 m ilmakivääri

1

10

 

Haavisto

Juha

KuusA

M50

10 m ilmakivääri

1

13

 

Valtonen

Jouko

KuusA

M60

10 m ilmakivääri

1

14

 

Lehtimäki

Olli

ESA

M60

10 m ilmakivääri

1

15

 

Järvelä

Jarmo

KuusA

M60

10 m ilmakivääri

1

16

 

Valtonen

Pekka

ESA

Y70

10 m ilmakivääri

1

17

 

Syrjäoja

Martti

ESA

Y70

10 m ilmakivääri

1

18

 

Ylä-Outinen

Tiina

MyA

N50

10 m ilmakivääri

1

19

 

 

 

 

 

 

 

 

Sunnuntai 1.12.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 m Ilmapistooli   Erä 1   klo 11.00  kokeet  10.45

 

 

 

 

 

 

 

Start number

Name

First name

Nation

Groups

Groups

Relay

Target

 

Paalanen

Timo

AsAs

M50

10 m Ilmapistooli

1

1

 

Eskola

Kari

KuusA

M50

10 m Ilmapistooli

1

2

 

Lehikoinen

Jouko

ESA

M60

10 m Ilmapistooli

1

3

 

Koskivirta

 Markku

KAS

M60

10 m Ilmapistooli

1

4

 

Elg

Pertti

KuusA

M60

10 m Ilmapistooli

1

5

 

Takala

Matti

KAS

M60

10 m Ilmapistooli

1

6

 

Tuovila

Arvo

MA

M60

10 m Ilmapistooli

1

7

 

Westman

Paavo

KuusA

Y70

10 m Ilmapistooli

1

16

 

Åsbacka

Jorma

MA

Y70

10 m Ilmapistooli

1

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 m ilmakivääri   Erä 2    klo 13.15   kokeet 13.00

 

 

 

 

 

 

 

Start number

Name

First name

Nation

Groups

Groups

Relay

Target

 

Nykänen 

Eemil

KuusA

M

10 m ilmakivääri

1

1

 

Lievonen

Jukka

JA

M

10 m ilmakivääri

1

2

 

Piipponen

Mika

KuusA

M

10 m ilmakivääri

1

3

 

Lång

Arttu

MyA

M

10 m ilmakivääri

1

4

 

Vainikka

Samuli

KuusA

M

10 m ilmakivääri

1

5

 

Jäppinen

Kaapo

Kuusa

14HT

10 m ilmakivääri

1

7

 

Peltola

Eetu

KuusA

12HT

10 m ilmakivääri

1

8

 

Mönkäre

Juho

Hahlo

10IT

10 m ilmakivääri

1

9

 

Jäppinen

iita

Kuusa

10IT

10 m ilmakivääri

1

10

 

Nenonen

Sonja

Hahlo

14VT

10 m ilmakivääri

1

13

 

Federley

Noa

KuusA

14VT

10 m ilmakivääri

1

14

 

Nenonen

Aino

Hahlo

N

10 m ilmakivääri

1

15

 

Zliobaite

Indre

RS

N

10 m ilmakivääri

1

16

 

Mauno

Jonna

KuusA

N

10 m ilmakivääri

1

17

 

Rosenlew

Alexandra

KaA

N

10 m ilmakivääri

1

18

 

Tapio

Pinja

KuusA

N

10 m ilmakivääri

1

19

 

Hyrkäs

Emmi

Hahlo

N

10 m ilmakivääri

1

20