Eräluettelo

Eräluettelo
Eräluettelot löydät täältä PDF-muodossa:
https://www.kuusankoskenampujat.fi/@Bin/863069/Kymi%20Open%202018%20ilmo...

HUOMIO!!! ERÄLUETTELO ON PÄIVITETTY!

Lauantai 1.12.2018

PISTOOLI Erä 1 klo 10.00 Kokeet 9.45

Nimi Etunimi Seura Sarja Laji Rata

Lehikoinen Päivi ESA N ESA 10 m Ilmapistooli 1 1
Mankki Anna KAS N KAS 10 m Ilmapistooli 1 2
Mäkelä Riitta ESA N ESA 10 m Ilmapistooli 1 3
Turu Kati KAS N KAS 10 m Ilmapistooli 1 4
Eskola Maarit PAS N PAS 10 m Ilmapistooli 1 5
Wolkoff Olga ESA N ESA 10 m ilmapistooli 1 6
Heikkilä Tomi KuusA M KuusA 10 m Ilmapistooli 1 7
Simpanen Sampsa P-HA M P-HA 10 m Ilmapistooli 1 8
Eskola Kari KuusA M KuusA 10 m Ilmapistooli 1 9
Meinander Ari LAS M LAS 10 m Ilmapistooli 1 10
Kauko Sami AsAs M18 AsAs 10 m Ilmapistooli 1 12
Tanskanen Leevi AsAs 14VT AsAs 10 m Ilmapistooli 1 13
Krivetz Joona MA 14VT MA 10 m Ilmapistooli 1 14
Pirttimäki Pinja LAS 14VT LAS 10 m Ilmapistooli 1 15
Rantala Joonatan Kuusa M16 Kuusa 10 m ilmakivääri 1 17
Nykänen Eemil KuusA M16 KuusA 10 m ilmakivääri 1 18
Arttu Lång MyA M16 MyA 10 m ilmakivääri 1 19
Järvelä Jarmo KuusA M60 KuusA 10 m ilmakivääri 1 25
Mattila Mikko MyA M60 MyA 10 m ilmakivääri 1 26
Kärmeniemi Ismo ESA M60 ESA 10m ilmakivääri 1 27

KIVÄÄRI Erä 2 klo 12 Kokeet 11.45

Petäjäsaari Suvi MyA N20 MyA 10 m ilmakivääri 1 1
Siitonen Sonja Hahlo N20 Hahlo 10 m ilmakivääri 1 2
Petäjäsaari Susanna MyA N18 MyA 10 m ilmakivääri 1 3
Kemppi Viivi MyA N16 MyA 10 m ilmakivääri 1 4
Heiskanen Essi PiekSA N16 PiekSA 10 m ilmakivääri 1 5
Mauno Santra MyA N16 MyA 10 m ilmakivääri 1 6
Myllys Sonja Hahlo N16 Hahlo 10 m ilmakivääri 1 7
Nenonen Aino Hahlo N16 Hahlo 10 m ilmakivääri 1 8
Lähteenmäki Emmi Hahlo N16 Hahlo 10 m ilmakivääri 1 9
Väisänen Eila MyA N60 MyA 10 m ilmakivääri 1 10
Mauno Severi MyA M18 MyA 10 m ilmakivääri 1 12
Valtonen Jouko KuusA M50 KuusA 10 m ilmakivääri 1 13
Sinkko Pertti MyA M50 MyA 10 m ilmakivääri 1 14
Haavisto Juha KuusA M50 KuusA 10 m ilmakivääri 1 15
Yläoutinen Hannu MyA M50 MyA 10 m ilmakivääri 1 16
Kuoppamäki Simo KuusA M50 KuusA 10 m ilmakivääri 1 17
Ylä-Outinen Tiina MyA N50 MyA 10 m ilmakivääri 1 18
Syrjäoja Martti ESA Y70 ESA 10 m ilmakivääri 1 19
Valtonen Pekka ESA Y70 ESA 10 m ilmakivääri 1 20

Sunnuntai 2.12.2018

PISTOOLI Erä 1 klo 10.00 Kokeet 9.45

Nimi Etunimi Seura Sarja Laji Rata

Paalanen Timo AsAs M50 AsAs 10 m Ilmapistooli 1 1
Jarmo Heinikoski KAS M50 KAS 10 m Ilmapistooli 1 2
Koskivirta Markku KAS M50 KAS 10 m Ilmapistooli 1 3
Eskola Kari KuusA M50 KuusA 10 m Ilmapistooli 1 4
Kumin Markku LovAS M50 LovAS 10 m Ilmapistooli 1 5
Elg Pertti KuusA M60 KuusA 10 m Ilmapistooli 1 6
Lehikoinen Jouko ESA M60 ESA 10 m Ilmapistooli 1 7
Pesonen Antti LAS M60 LAS 10 m ilmapistooli 1 8
Heinikoski Anu KAS N50 KAS 10 m Ilmapistooli 1 9
Ström Erkki YVA Y75 YVA 10 m Ilmapistooli 1 13
Westman Paavo KuusA Y70 KuusA 10 m Ilmapistooli 1 14

KIVÄÄRI Erä 2 klo 12.00 Kokeet 11.45

Lievonen Jukka JA M JA 10 m ilmakivääri 1 1
Rytkönen Kimmo KAMS M KAMS 10 m ilmakivääri 1 2
Piipponen Mika KuusA M KuusA 10 m ilmakivääri 1 3
Sipponen Sami MA M MA 10 m ilmakivääri 1 4
Konttinen Matti OMAS M OMAS 10 m ilmakivääri 1 5
Petäjäsaari Siiri MyA 14VT MyA 10 m ilmakivääri 1 6
Jäppinen Kaapo KuusA 14HT KuusA 10 m ilmakivääri 1 7
Federley Noa KuusA 14HT KuusA 10 m ilmakivääri 1 8
Peltola Eetu KuusA 12HT KuusA 10 m ilmakivääri 1 9
Parviainen Teemu KuusA 12 HT KuusA 10 m ilmakivääri 1 10
Petäjäsaari Silja MyA 10IT MyA 10 m ilmakivääri 1 13
Heiskanen Essi PiekSA N PiekSA 10 m ilmakivääri 1 14
Siitonen Sonja Hahlo N Hahlo 10 m ilmakivääri 1 15
Väisänen Eila MyA N MyA 10 m ilmakivääri 1 16
Petäjäsaari Susanna MyA N MyA 10 m ilmakivääri 1 17
Petäjäsaari Suvi MyA N MyA 10 m ilmakivääri 1 18
Zliobaite Indre RS N RS 10 m ilmakivääri 1 19
Nenonen Jenni ToU N ToU 10 m ilmakivääri 1 20