Eräluettelo

Eräluettelot:

https://www.kuusankoskenampujat.fi/@Bin/968578/6AOpen-eräluettelo-08062019.pdf

 

Lauantai 15.6.2019Erä 1 50 m kivääri makuu

60ls 50 min. Klo 9.15-10.05 koe 9.00

Rata Sukunimi Etunimi Seura Sarja

9

Palo

Marianne

IMAS

N

10

Havukainen

Inka

KitA

N

11

Määttänen

Laura

KontU

N

12

Sihvonen

Annika

SMAS

N

13

Peltonen

Saana

KeuSA

N

14

Korhola

Satu

MA

N

15

Heiskanen

Essi

PiekSA

N20

16

Mauno

Jonna

KuusA

N20

17

Siitonen

Sonja

Hahlo

N20

18

Kemppi

Viivi

MyA

N20

19

Mauno

Santra

MyA

N18

20

Torniainen

Salla

KuusA

N18

21

Nieminen

Hanna-Kaija

LeA

N50

22

Ylä-Outinen

Tiina

MyA

N50

23

Parkko

Minna

KuusA

N50

24

Väisänen

Eila

MyA

N60

25

Helin

Kari

Rihla

M60

26

Ranta

Esko

PAS

M60

27

Laine

Seppo

BSPA

M60

28

Leskinen

Kalle

KontU

M60

29

Friberg

Ulf

RS

M60

30

Järvelä

Jarmo

KuusA

M60

31

Salila

Jukka

KSA

M60

32

Valtonen

Jouko

KuusA

M60

33

Mattila

Mikko

MyA

M60

34

Miikkulainen

Ensio

BSPA

M60

35

Partanen

Kalervo

Name88

M60

 

 

Lauantai 15.6.2019Erä 2 50 m kivääri makuu

60ls 50 min. Klo 11.00-11.45 koe 10.45

 

Rata

Sukunimi

Etunimi

Seura

Sarja

8

Rutonen

Juha

HAS

M

9

Stenström

Joni

RS

M

10

Piipponen

Mika

KuusA

M

11

Pyhältö

Kimmo

P-HA

M

12

Leppä

Aleksi

HAS

M

13

Lievonen

Jukka

JA

M

14

Tupakka

Petri

ESA

M

15

Puhakka

Antti

HAS

M

16

Långström

Sebastian

KSF

M

17

Raittinen

Antti

LamAs

M

18

Konttinen

Matti

OMAS

M

19

Nieminen

Jukka

LeA

M50

20

Rytkönen

Kimmo

KAMS

M50

21

Jokinen

Jukka

LeA

M50

22

Nissinen

Vesa

RS

M50

23

Haavisto

Juha

KuusA

M50

24

Sinkko

Pertti

MyA

M50

25

Yläoutinen

Hannu

KuusA

M50

26

Lehtinen

Jari

KSA

M50

27

Labbas

Göran

MyA

Y70

28

Hellman

Torsti

Rihla

Y70

29

Törölä

Esko

PAS

Y70

30

Syrjäoja

Martti

ESA

Y70

31

Ahola

Sakari

KuusA

Y70

32

Nieminen

Torolf

BSPA

Y70

33

Jäppinen

Iita

KuusA

10T

35

Peltola

Eetu

KuusA

10T

37

Meriläinen

Tapani

JA

R6Y60

 

 

Lauantai 15.6.2019Erä 3 50 m kivääri makuu

Klo 12.40-13.30 koe klo 12.25
20 ls 20min 30 ls 30min 40ls 45 min 60ls 50 min

 

Rata

Sukunimi

Etunimi

Seura

Sarja

9

Ruohonen

Jussi

SaSa

Y80

10

Ahola

Juhani

KSA

Y80

11

Ihalainen

Pentti

SaSa

Y80

12

Koskenniemi

Taisto

Name88

Y80

13

Sipilä

Juhani

MA

Y80

14

Ahlers

Kaj

OSU

Y75

15

Heino

Mauri

KAS

Y75

16

Lindfors

Pekka

SMY

Y75

17

Perttilä

Martti

OSU

Y75

18

Lindström

Tauno

LAS

Y75

19

Airo

Roni

K-UAS

M20

20

Syrjä

Lauri

AsAs

M20

21

Leppälä

Pyry

KuusA

M20

22

Mauno

Severi

MyA

M18

23

Kasi

Aleksi

IMAS

M18

24

Hyytiäinen

Roope

K-UAS

M18

25

Lång

Arttu

MyA

M18

26

Ritari

Rasmus

K-UAS

M18

27

Vainikka

Samuli

KuusA

M16

28

Turunen

Antti

K-UAS

M16

29

Tylli

Lauri

KuusA

M16

30

Myllys

Sonja

Hahlo

N16

31

Tapio

Pinja

KuusA

N16

32

Rosenlew

Alexandra

KaA

N16

34

Jäppinen

Kaapo

KuusA

14T

36

Ruusunen

Elias

AsAs

14T

 

 

Superfinaali klo 14.30 (28 parasta)

 

Sunnuntai 16.6.2019
Erä 1 50 m kivääri 3x40ls

2h45min

Klo 10.00-12.45

 

Rata

Sukunimi

Etunimi

Seura

Sarja

9

Salo

Jere-Juhani

NoSA

M

10

Konttinen

Matti

OMAS

M

11

Raittinen

Antti

LamAs

M

12

Piipponen

Mika

KuusA

M

13

Långström

Sebastian

KSF

M

14

Leppä

Aleksi

HAS

M

15

Stenström

Joni

RS

M

16

Rutonen

Juha

HAS

M

17

Airo

Roni

K-UAS

M20

18

Syrjä

Lauri

AsAs

M20

19

Lång

Arttu

MyA

M18

20

Kasi

Aleksi

IMAS

M18

21

Ritari

Rasmus

K-UAS

M18

22

Heiskanen

Essi

PiekSA

N20

23

Mauno

Jonna

KuusA

N20

24

Siitonen

Sonja

Hahlo

N20

25

Kemppi

Viivi

MyA

N20

26

Palo

Marianne

IMAS

N

27

Havukainen

Inka

KitA

N

28

Sihvonen

Annika

SMAS

N

29

Määttänen

Laura

KontU

N

30

Viljanen

Henna

KSF

N

31

Peltonen

Saana

KeuSA

N

32

Hyrkäs

Emmi

Hahlo

N

33

Korhola

Satu

MA

N

 

 

Sunnuntai 16.6.2019

Erä 2

50 m kivääri 3x20 ja 2x30ls 1h45min Klo 13.15 - 15.00

 

Rata

Sukunimi

Etunimi

Seura

Sarja

9

Ylitalo

Väinö

PAS

Y70

10

Syrjäoja

Martti

ESA

Y70

11

Ahola

Sakari

KuusA

Y70

12

Törölä

Esko

PAS

Y70

13

Heino

Mauri

KAS

Y75

14

Lindström

Tauno

LAS

Y75

15

Pyykkönen

Paavo

SMY

Y75

16

Leskinen

Kalle

KontU

M60

17

Ranta

Esko

PAS

M60

18

Friberg

Ulf

RS

M60

19

Partanen

Kalervo

Name88

M60

20

Järvelä

Jarmo

KuusA

M60

21

Salila

Jukka

KSA

M60

22

Haavisto

Juha

KuusA

M50

23

Sinkko

Pertti

MyA

M50

24

Yläoutinen

Hannu

KuusA

M50

25

Lehtinen

Jari

KSA

M50

26

Vainikka

Samuli

KuusA

M16

27

Turunen

Antti

K-UAS

M16

28

Rosenlew

Alexandra

KaA

N16

29

Tapio

Pinja

KuusA

N16

30

Väisänen

Eila

MyA

N60

Finaalit 3x40ls
klo 15.30 yhdistetty N20 ja M20 klo 17.00 N
klo 18.30 M